About the company

Figome çevre teknolojileri 2007 yılından günümüze,park bahçe ürünleri ,iç ve dış mekan çöp kutusu, geri dönüşüm atık üniteleri, iç ve dış mekan oturma bankları, ahşap gazebo, ahşap pergole, ahşap kamelya,ferforforje plastik çit sistemleri, demonte beton barbekü demonte kamelyalar demonte osmanlı çeşmeleri satış montaj imalat sekteründe çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmamız iş dünyası içerisindeki firmalar bireysel müşteriler ve devet kurumlarının talep etmiş oldukları ürünler zamanında montalı veyahut montajsız bi şekide taahhüt edilen zamanda teslim etmesi ile hızla büyümeye devam etmektedir.

tek hedefimiz müşteri memnuniyetir. Firmamız yeniliklere açık bir şirket olarak etik ilkelerimizden asla ödün vermeden deneyimli kadromuz ile sizler için hergün kendimizi yenilemek müşteri taleplerini taahüt edidigi zamanda ve şekilde temin etmek,sundugumuz görsel çeşirlerle mutlak müşteri memnuniyeti saglamaktadır.

Firmamız kataloglarımızda bulunan ürünler haricinde sadece kendi tasarımarını degil siz degerli müşterilemizin tasarımlarının imalatınıda yamaktadır. siz hayel edin biz üretimini yapalım anlayışılada büyümeye devam etmektedir. Firmamız kullandıgımız metal ürünlerde galveniz kaplama işleminden sonra boya işlemi yapmaktadır. müşteri memnuniyeti için galveniz kaplama yapıyoruz.

 

.

Firm photos